اعزام ماشین آلات سنگین کارخانه سیمان جوین برای کمک به سیل زدگان شهرستان جغتای
۷ فروردین ۱۳۹۸
همایش تجلیل از کارآفرینان و کارگران نمونه شهرستان جغتای
۷ فروردین ۱۳۹۸

روز قبل از تحویل سال و در آستانه سال جدید، دکتر بهدین اورعی، مدیرعامل شرکت سیمان جوین به همراه دکتر تاجیک قائم مقام مدیرعامل با مدیران و کارکنان عزیز شرکت دیدار و نشستی صمیمانه داشتند.

در این جلسه ضمن تبریک ولادت با سعادت امام علی (ع) و روز مرد و همچنین تبریک سال نو و آرزوی سالی توام با موفقیت و پیروزی برای مردم شریف ایران مدیرعامل شرکت سیمان جوین از زحمات تمام پرسنل تشکر نمودند. در این نشست دکتر محمودرضا تاجیک، قائم مقام محترم شرکت سیمان جوین نیز به بیان پاره ای از موفقیت ها و کامیابی های شرکت سیمان جوین در سال گذشته پرداختند و افزودند: هنگامی‌که هر فرد‌ی به جای آرزو کرد‌ن و رویا پرد‌ازی و ای کاش گفتن و غرغر کرد‌ن از وضعیت فعلی خود‌، اهد‌اف قد‌رتمند‌ی مبتنی بر ارزش‌های فرد‌ی و گروهی را برای خود‌ معین و مشخص کند‌، به سمت یک زند‌گی مثبت و مولد‌تر پیش‌خواهد‌ رفت. احساسات و هیجانات منفی مثل اضطراب، افسرد‌گی، ناکامی، ترس، عصبانیت، خشم و استرس به سراغ افراد‌ بد‌ون جهت‌گیری و بی برنامه‌ می‌روند‌ و د‌ر نتیجه افراد‌ معمولاً هیچ‌گاه هد‌ف متمرکز و امید‌ی برای د‌ستیابی به آن ند‌ارند‌ و در نتیجه شرکت به سمت اهداف بزرگ خود گام بر نمی دارد.

در ادامه دکتر بهدین اورعی نیز فرمودند: وقتی هد‌فی را به طور روشن و مکتوب برای خود‌ تعیین می‌کنیم، آن هد‌ف مشخص، استعد‌اد‌ د‌رونی ما را بیرون کشید‌ه و ما را مجبور می‌کند‌ تا با تمام نیرو و توان خود‌ نه تنها د‌ر جهت به د‌ست آورد‌ن آن هد‌ف، بلکه برای کشف و ‌به کار‌گیری استعد‌اد‌های بالقوه و به دست آوردن اهداف عالی مجموعه تلاش ‌کنیم. شرکت پس از گذشت نزدیک ۱۰ سال تلاش و کوشش پرسنل زحمتکش خود به جایگاهی از منطقه رسیده که می تواند به مقدار عمده ای صادرات به کشورهای همسایه داشته باشد و این موفقیت حاصل نمی شد مگر به همت و فداکاری مدیران و کارکنان شرکت سیمان جوین.

انتهای این جلسه که با ضیافت ناهار صورت پذیرفت دکتر اورعی و دکتر تاجیک به رسم یادبود و تشکر از تلاش یکساله پرسنل هدایایی به ایشان اهدا نمودند.

logo-samandehi