بهسازی مسیر فراشیان به کارخانه سیمان جوین
24 می 2018
برگزاری مسابقات جام رمضان
5 جولای 2018

تیم “فراشیان” قهرمانی مسابقات فوتسال سیمان جوین را از آن خود کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان جوین: پرونده مسابقات فوتسال جام رمضان که در بخش کارمندان شرکت سیمان جوین آغاز شده بود در اواخر ماه مبارک رمضان با برگزاری دیدارهای فینال و رده بندی بسته شد.
امین شهریاری مسئول برگزاری این دوره از مسابقات اظهار داشت: در دیدار رده بندی تیم کهنه با نتیجه ۴ بر ۳ تیم مشهد را شکست داد و بر سکوی سوم ایستاد.
وی ادامه داد: در دیدار فینال که بین تیم های “فراشیان” و “جغتای” برگزار شد، تلاش ۲ تیم پس از ۴۰ دقیقه با نتیجه ۹ بر ۳ به نفع تیم فراشیان به پایان رسید و این تیم توانست مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود نماید.

مسئول برگزاری مسابقات با اشاره به اینکه استقبال پرشور تماشاگران، کارمندان و حضور مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت در محل برگزاری مسابقات شور و نشاط خاصی به این مسابقات بخشیده بود، گفت: در پایان این مسابقات جوایزی مجموعا به ارزش ۴۴ میلیون ریال به ۴ تیم شرکت کننده اهدا شد.

وی گفت: به تیم های اول تا چهارم به ترتیب هدایایی با ارزش ریالی ۱۶ میلیون ریال ، ۱۲ میلیون ریال، ۸ میلیون ریال و ۴ میلیون ریال اهدا شد.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را افزایش حضور کارمندان شرکت های سیمان جوین و گچ خراسان در میادین ورزشی عنوان کرد و افزود: در مراسم اهدای جوایز این مسابقات از مجموعه داوری و “رضا جاورتنی” به عنوان آقای گل مسابقات تقدیر شد.