قابل توجه سهامداران محترم شرکت سیمان جوین

به اطلاع کلیه سهامداران محترم می رساند پرداخت سود سهام شرکت سیمان جوین (سهامی عام) مربوط به سال های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ پرداخت شده است و همچنین مرحله سوم پرداخت سود سال ۹۶ در سال جاری ۹۸ در حال پرداخت شدن می باشد. سهامداران محترمی که سود سهام را دریافت نکرده اند لطفا ضمن تماس با واحد سهام نسبت به اعلام شماره حساب و تکمیل سایر اطلاعات اقدام فرمایند.

همانطور که سهامداران محترم مستحضرند کارخانه سیمان جوین علیرغم وجود مشکلات بسیار شدید و بحران های اقتصادی در سال های اخیر همچنان با اتکا به اعتماد سهامداران و تلاش مدیران و کارگران پرتلاش مجموعه مشغول به فعالیت و تولید بوده و محصولات خود را در قالب کلینکر و سیمان تیپ ۲ به بازار مصرف عرضه می کنند. سهامداران محترم می توانند علاوه بر وب سایت از کانال تلگرام اطلاع رسانی شرکت به نشانی joveincement@ از آخرین اطلاعات و اخبار شرکت مطلع شوند. همچنین جهت ارتباط با واحد سهام می توانند با تلفن ۳۸۴۶۷۱۳۰ – ۰۵۱ با مسئول سهام آقای وهاب نژاد میرزایی تماس حاصل نمایند.

 

رشد قابل توجه میزان رضایتمندی سهامداران شرکت سیمان جوین

طبق برآورد واحد سهام شرکت سیمان جوین (سهامی عام)، میزان رضایتمندی سهامداران از روند فعالیت این شرکت افزایش قابل توجهی داشته است. با عنایت به اقدامات انجام شده توسط واحد سهام این شرکت در سال ۹۶، سهامداران محترم سیمان جوین از عملکرد آن بویژه در ماه‌های پایانی سال گذشته رضایت زیادی داشته اند. ارتباط مستمر با سهامداران، پرداخت منظم سود سهام، پیگیری خواسته‌های سهامداران از طریق هیأت مدیره و استفاده از نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات سهامداران از راهبردهای اصلی مدیریت شرکت سیمان جوین و واحد سهام این شرکت در سال گذشته بود که این راهکار، علاوه بر کمک به پیشبرد اهداف شرکت، باعث رضایتمندی سهامداران محترم نیز شده است.