درباره مدیران

مدیران مجموعه سیمان جوین پس از تحقیقات دانشگاهی بسیار یک تیم منحصر به فرد از تجربه های بی نظیر و برتر را گرد هم آورده است. تیمی که از متخصصان تحصیلکرده و فعال دنیا تشکیل شده است. سهامداران ما مطمئنند که شرکت در دوران سخت اقتصادی منعطف بوده و در تمام چرخه های اقتصادی به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.

دکتر بهدین اورعی

مدیرعامل

دکتر بهدین اورعی فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران در مقطع کارشناسی در دانشگاه شهر لندن می باشند. او سپس تحصیلات خود را با شایستگی در سیستم مهندسی محیط زیست در دانشگاه کالج لندن ادامه داد (کارشناسی ارشد) . سپس به کالج سلطنتی لندن نقل مکان کرد جایی که او پژوهش دکترای خود را در جذب و ذخیره کربن (جداسازی CO2) آغاز و در سال 2014 فارغ التحصیل شد.

دکتر محمد بهدین اورعی میرزمانی


دکتر نیکزاد اورعی

معاون مدیرعامل / مدیر امور حقوقی

به عنوان یک مدیر شرکت، تخصص دکتر نیکزاد اورعی در حقوق است (LL.B. 2: 1 لیسانس، شهر دانشکده حقوق، دانشگاه لندن) شرکت به همراه یادگیری علوم کسب و کار (کارشناسی ارشد مدیریت، شایستگی، امپریال کالج لندن) سبک منحصر به فردی از رهبری و مدیریت را ایجاد می کند. به عنوان یک حقوقدان محیط زیست و استراتژیست توسعه پایدار شرکت (دکتری، کالج امپریال لندن) او برای حفاظت از سهامداران شرکت و سایر ذینفعان در برابر خطر رفتار غیر قابل تحمل شرکت های بزرگ به خوبی آماده است. در سیمان جوین نیز، دکتر نیکزاد اورعی مدیر دپارتمان حقوقی است، که در خانه وکلای مدافع قانون (درجه 1)، در کنار 4 حقوقدان حرفه ای در مشهد و تهران بر دو مسند می نشیند. این تیم به رهبری دکتر نیکزاد اورعی تلاش می کند که ارزش سهام را با پیگیری های فعال از پرونده های حقوقی و دیگر مسائل به حداکثر برساند. علاوه بر وظایف خود در شرکت سیمان جوین، دکتر نیکزاد اورعی مدیر عامل شرکت گچ خراسان نیز می باشد. گچ خراسان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پودر گچ در خاور میانه است، طیف گسترده ای از محصولات گچ را تولید می کند.

دکتر محمد نیکزاد اورعی میرزمانی


پروفسور کاظم اورعی

ریاست محترم هیئت مدیره

آقای پروفسور کاظم اورعی از اساتید بین المللی دانشگاهی و کارآفرینان محترم می باشند. تا کنون ریاست بسیاری از شرکت ها را به عهده داشته اند و همچنین در موقعیت های مختلف درسطح جهانی مشاوره می دهند. از افتخارات ایشان کسب مدال برتری در زمینه مهندسی معدن و همکاری با iom3 میباشد. ایشان با ایفای نقش در دانشگاه به بخش چشمگیری از تعهدات خود عمل کرده اند.

پروفسور کاظم اورعی میرزمانیهیئت محترم مدیره

هیئت محترم مدیره ترکیب شده است از :

پروفسور کاظم اورعی ریاست محترم هیئت مدیره
دکتر بهدین اورعی عضو هیئت مدیره
دکتر نیکزاد اورعی عضو هیئت مدیره
دکتر محمودرضا تاجیک عضو هیئت مدیره
مهندس ناصر کریم زاده عضو هیئت مدیره
logo-samandehi