درباره مدیران

مدیران مجموعه سیمان جوین پس از تحقیقات دانشگاهی بسیار یک تیم منحصر به فرد از تجربه های بی نظیر و برتر را گرد هم آورده است. تیمی که از متخصصان تحصیلکرده و فعال دنیا تشکیل شده است. سهامداران ما مطمئنند که شرکت در دوران سخت اقتصادی منعطف بوده و در تمام چرخه های اقتصادی به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.

دکتر بهدین اورعی

مدیرعامل

دکتر بهدین اورعی فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران در مقطع کارشناسی از دانشگاه سیتی لندن (City, University of London) است. او سپس مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاه یو سی ال لندن (UCL) در رشته مهندسی سیستم ها و محیط زیست گذراند و در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ دکترای خود در امپریال کالج لندن (Imperial College London) در رشته مهندسی عمران و محیط زیست شد. وی در حال حاضر علاوه بر مدیریت عاملی شرکت سیمان جوین، استاد (Research Fellow) امپریال کالج لندن در رشته مهندسی عمران و محیط زیست و سیاستگذاری انرژی نیز هست و در این زمینه مقاله های متعددی در ژورنال ها و کنفرانس های بین المللی چاپ کرده است.

دکتر محمد بهدین اورعی میرزمانی


دکتر نیکزاد اورعی

قائم مقام مدیرعامل / معاونت حقوقی هیأت مدیره

دکتر نیکزاد اورعی در زمره مدیران دو شرکت تولیدی مهم در ایران است. وی دوره کارشناسی حقوق را در دانشگاه سیتی لندن گذرانده و سپس دوره کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت در دانشگاه امپریال کالج لندن گذرانده است. دوره دکترای خود را نیز با عنوان حقوق محیط زیست و توسعه پایدار در همین دانشگاه به اتمام رسانده است. لذا به عنوان یک حقوقدان و همچنین یک مدیر توسعه گرا، او برای حفاظت از حقوق سهامداران شرکت و سایر ذینفعان آن، در برابر مشکلات و خطرهایی که سرمایه آن ها را تهدید می کند، کارایی بالایی دارد. در شرکت سیمان جوین نیز، دکتر نیکزاد اورعی مدیر دپارتمان حقوقی است، که در کنار خود تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری و حقوقدانان حرفه ای دارد که در دفاتر این شرکت در شهرهای مشهد و تهران او را همراهی می کنند. این تیم به رهبری ایشان تلاش می کند که حقوق سهامداران را با پیگیری های فعال پرونده های حقوقی و سایر مسایل حقوقی مربوط به شرکت به بهترین شکل حفظ و از آن دفاع کند. وی علاوه بر وظایف خود در شرکت سیمان جوین، مدیر عامل شرکت گچ خراسان، مدیر اجرایی و ناظر شرکت ره آورد سپیده سحر و آتشکده خراسان و عضو هیأت مدیره شرکت های پیشگفته و شرکت تولیدی معدنی سازنده های خراسان نیز می باشد. شرکت گچ خراسان یکی از بزرگترین تولید کنندگان گچ ساختمانی در خاور میانه است که طیف گسترده ای از محصولات گچی را تولید می کند. وی همچنین مسؤولیت رسیدگی به امور سهامداران شرکت سیمان جوین، امور اداری و نظارت بر تیم های مالی و حسابداری، و منابع انسانی را دارد.

دکتر محمد نیکزاد اورعی میرزمانی


پروفسور کاظم اورعی

ریاست محترم هیئت مدیره

آقای پروفسور کاظم اورعی از اساتید بین المللی دانشگاهی و کارآفرینان محترم می باشند. تا کنون ریاست بسیاری از شرکت ها را به عهده داشته اند و همچنین در موقعیت های مختلف درسطح جهانی مشاوره می دهند. از افتخارات ایشان کسب مدال برتری در زمینه مهندسی معدن و همکاری با iom3 میباشد. ایشان با ایفای نقش در دانشگاه به بخش چشمگیری از تعهدات خود عمل کرده اند.

پروفسور کاظم اورعی میرزمانیlogo-samandehi