قوانین و مقررات و شرایط خرید
۱- در جهت آرامش خاطر مشتریان، قیمت­های اعلام شده در صفحه بعد با احتساب هزینه حمل و سایر هزینه ها می­باشد و مشتری هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهد کرد.
۲- لطفاً توجه فرمایید که جهت تسهیل امور و اطمینان از ارائه درخواست شما به بهترین شکل ممکن، تکمیل فرم های صفحه بعد با اطلاعات دقیق ضروری است.
۳- پس از ثبت سفارش، کارشناسان فروش ما در کمتر از ۲۴ ساعت سفارش شما را به آدرس اعلام شده ارسال خواهند کرد.
۴- مسؤولیت ثبت اطلاعات اشتباه و هرگونه خطایی که در ارسال سفارش بر آن اساس بوجود آید بر عهده مشتری خواهد بود.(درخواست قابل ارسال نمی باشد)
۵- به دلیل سرعت بالا در آماده سازی سفارش، تهیه خودروی حمل کننده و بارگیری سیمان، محصول خریداری شده در این فروشگاه قابلیت تعویض، تغییر یا تعدیل را ندارد.
۶- سیمان خریداری شده از فروشگاه آنلاین در اسرع وقت به صف سایر سفارشات کارخانه می­پیوندد و به نوبت ارسال می­شود.
۷- سرعت ارسال سیمان خریداری شده بستگی به توانایی شرکت­های باربری در تأمین خودروی حمل کننده مورد نیاز (و راننده) و برای محل آدرس مورد سفارش دارد و لذا خارج از تعهدات شرکت سیمان جوین قرار می­گیرد. اما، به منظور تسهیل امور برای مشتریان و در راستای اهداف مشتری مداری شرکت، در صورتی که شرکت­های باربری ظرف ۷ روز کاری قادر به حمل سفارش آنلاین نباشند، شرکت سیمان جوین با استفاده از کشنده­های سازمانی خود حمل و تحویل سفارش را تقبل می کند. در این صورت، ممکن است سفارش اولیه به نسبت میزان حجم قابل بارگیری خودروهای سازمانی شرکت تغییر کند. این تعهد مشمول حمل سیمان فله نمی­شود.

logo-samandehi