آگهی مناقصه عمومی
۵ خرداد ۱۳۹۸
انتخاب شرکت های سیمان جوین و گچ خراسان به عنوان واحدهای نمونه تولیدی سال ۱۳۹۷
۵ خرداد ۱۳۹۸

‌ شامگاه چهارشنبه ۱ خردادماه سال جاری بازی فینال مسابقات فوتسال جام رمضان شرکت سیمان جوین، جمع زیادی از مدیران، ورزشکاران و همچنین طرفداران این رشته ورزشی را به سالن معلم جغتای کشاند تا در اوج هیجان، قهرمان این دوره از رقابت‌ها شناخته شود.

پرونده مسابقات فوتسال جام رمضان سیمان جوین در حالی بسته شد که رقابت‌های امسال با حضور ۶ تیم به انجام رسید و دو تیم جغتای و گچ خراسان با حذف رقیبان خود توانستند مجوز صعود به مرحله نهایی را کسب نمایند.

بر اساس این گزارش، بازی فینال در حالی برگزار شد که سالن مسابقات شاهد حضور آقایان «سیدمحمدبهدین اورعی میرزمانی» مدیر عامل شرکت سیمان جوین، محمد قلی زاده رئیس هیئت فوتبال جغتای و جمعی از مدیران و کارکنان این شرکت به همراه تماشاچیان فوتسال دوست شهرستان بود.

بازی فینال پس از ۴۰ دقیقه نفس‌گیر با نتیجه ۵ بر ۳ به نفع تیم فوتسال گچ خراسان رقم خورد و این تیم به عنوان قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان در سال ۹۸ شناخته شد. همچنین تیم جغتای به عنوان نایب قهرمانی این مسابقات دست یافت و تیم فراشیان جایگاه سومی را از آن خود نمود.

شایان ذکر است مسابقات فوتسال جام رمضان امسال از جذابیت‌های بسیار بالایی برخوردار بود و استعدادهای این رشته در کنار بازیکنان با تجربه‌ برای به دست آوردن عنوان قهرمانی و مقام‌های نخست این دوره، رقابت هایی دیدنی را از خود به نمایش گذاشتند.

 

خاظر نشان می‌گردد در پایان این مراسم و با حضور مدیر عامل شرکت سیمان جوین با اهدای جوایز نقدی و لوح تقدیر از بازیکنان و داوران حاضر در این مسابقات تقدیر شد.

logo-samandehi