به فروشگاه آنلاین شرکت سیمان جوین خوش آمدید.

مرغوب ترین سیمان ایران را به آسان ترین روش ممکن به صورت لحظه ای و آنلاین خریداری کنید.

توافق نامه

اطلاعات درخواست

اطلاعات خریدار

آدرس تحویل

تایید و پرداخت

این فروشگاه برای اولین بار در کشور به شما مشتری عزیز این امکان را می دهد تا در 4 مرحله ساده و کمتر از 5 دقیقه سیمان مورد نظر خود را خریداری کنید. پس از پرداخت وجه، سفارش شما مستقیماً به کارخانه منتقل شده، ماشین حمل کننده سیمان توسط شرکت تهیه و سیمان خریداری شده­ ی شما آناً بارگیری و سپس به شما به آدرس منتخب شما تحویل داده می­شود! به همین سادگی!
پس از انجام سفارش، هیچ کاری به جز انتظار برای دریافت بهترین سیمان ایران لازم نیست انجام دهید. به همین سادگی می­توانید صاحب مرغوب ترین سیمان کشور (تولید ناب شرکت FLSmidth دانمارک) شوید.

قوانین و مقررات و شرایط خرید
1- در جهت آرامش خاطر مشتریان، قیمت­های اعلام شده در صفحه بعد با احتساب هزینه حمل و سایر هزینه ها می­باشد و مشتری هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهد کرد.
2- لطفاً توجه فرمایید که جهت تسهیل امور و اطمینان از ارائه درخواست شما به بهترین شکل ممکن، تکمیل فرم های صفحه بعد با اطلاعات دقیق ضروری است.
3- پس از ثبت سفارش، کارشناسان فروش ما در کمتر از 24 ساعت سفارش شما را به آدرس اعلام شده ارسال خواهند کرد.
4- مسؤولیت ثبت اطلاعات اشتباه و هرگونه خطایی که در ارسال سفارش بر آن اساس بوجود آید بر عهده مشتری خواهد بود.(درخواست قابل ارسال نمی باشد)
5- به دلیل سرعت بالا در آماده سازی سفارش، تهیه خودروی حمل کننده و بارگیری سیمان، محصول خریداری شده در این فروشگاه قابلیت تعویض، تغییر یا تعدیل را ندارد.
6- سیمان خریداری شده از فروشگاه آنلاین در اسرع وقت به صف سایر سفارشات کارخانه می­پیوندد و به نوبت ارسال می­شود.
7- سرعت ارسال سیمان خریداری شده بستگی به توانایی شرکت­های باربری در تأمین خودروی حمل کننده مورد نیاز (و راننده) و برای محل آدرس مورد سفارش دارد و لذا خارج از تعهدات شرکت سیمان جوین قرار می­گیرد. اما، به منظور تسهیل امور برای مشتریان و در راستای اهداف مشتری مداری شرکت، در صورتی که شرکت­های باربری ظرف 7 روز کاری قادر به حمل سفارش آنلاین نباشند، شرکت سیمان جوین با استفاده از کشنده­های سازمانی خود حمل و تحویل سفارش را تقبل می کند. در این صورت، ممکن است سفارش اولیه به نسبت میزان حجم قابل بارگیری خودروهای سازمانی شرکت تغییر کند. این تعهد مشمول حمل سیمان فله نمی­شود.

 

لطفا محصول و مقدار سفارش را انتخاب نمایید:


خریدار محترم لطفا اطلاعات خود را وارد نمایید :

اطلاعات مربوط به تحویل گیرنده بار و محل تخلیه را وارد نمایید:

در حال آماده سازی فاکتور

تایید