قابل توجه سهامداران محترم شرکت سيمان جوین
به اطلاع کليه سهامداران محترم سيمان جوین ميرساند که اين شرکت به منظور رفاه حال سهامداران و در دسترس قرار دادن اطلاعات مورد نياز ايشان اقدام به راه اندازي پايگاه اطلاع رساني سهامداران نموده است . لذا سهامداران محترم ميتوانند براي دريافت اطلاعات مورد نياز خود با تلفن ۰۵۱۳۸۴۶۷۱۳۰ با مسئول سهام - سرکار خانم برازنده - تماس برقرار نمايند .
پرداخت سود سهام

شرکت سیمان جوین ـ سهامي عام

سود سهام سال های 1389 و 1390 کلیه سهامداران شرکت سیمان جوین پرداخت شد

به اطلاع سهامداران محترم مي رساند که پرداخت سود سهام شرکت سیمان جوین از اوایل فروردین ماه آغاز و سود سهام سال های 89 و 90 تمامی سهام دارانی که شماره حساب اعلام نموده اند، به حساب آنها واریز شد.
توجه:
آن دسته از سهامدارانی که تا کنون شماره حساب اعلام نکرده اند، شماره حساب خود را با رعایت شرایط ذیل هرچه سریعتر به واحد سهام این شرکت اعلام نمایند.
حساب بانکي الزاماً بایستی به نام صاحب سهام باشد و ترجيحاً از اعلام شماره حسابهاي مشترک خودداري بعمل آوريد.
تنها حساب بانک های تجارت، صادرات، سینا و ملی قابل قبول می باشد.
شماره حساب بایستی به صورت کتبی به شرکت اعلام شود.
شماره فاکس :38438216 051
دفتر مشهد : مشهد - احمد آباد - بلوار رضا - رضا 7 - پلاک 19

قابل توجه سهامداران محترم شرکت سیمان جوین

 

به اطلاع کلیه سهامداران محترم می رساند پرداخت سود سهام شرکت سیمان جوین (سهامی عام) مربوط به سال های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ پرداخت شده است. سهامداران محترمی که سود سهام را دریافت نکرده اند لطفا ضمن تماس با واحد سهام نسبت به اعلام شماره حساب و تکمیل سایر اطلاعات اقدام فرمایند.

به استحضار سهامداران محترم می رساند که کارخانه سیمان جوین علیرغم وجود مشکلات بسیار شدید و بحران های اقتصادی در سال های اخیر همچنان با اتکا به اعتماد سهامداران و تلاش مدیران و کارگران پرتلاش مجموعه مشغول به فعالیت و تولید بوده و محصولات خود را در قالب کلینکر و سیمان تیپ ۲ به بازار مصرف عرضه می کنند. سهامداران محترم می توانند علاوه بر وب سایت از کانال تلگرام اطلاع رسانی شرکت به نشانی @joveincement1  از آخرین اطلاعات و اخبار شرکت مطلع شوند. همچنین جهت ارتباط با واحد سهام می توانند با تلفن ۰۵۱-۳۸۴۶۷۱۳۰ با مسئول سهام آقای احسان بهلور تماس حاصل نمایند.

logo-samandehi